Czas realizacji

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności zegarków drewnianych oraz wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Każdy zegarek drewniany tworzymy na indywidualne zamówienie, trwa to 5 lub 10 dni roboczych licząc od chwili wysłania do klienta na adres e-mail (wskazany przez klienta podczas składania zamówienia) informacji o otrzymaniu płatności za zamówiony towar lub od chwili otrzymania od klienta informacji o wyborze opcji przesyłki za pobraniem.

Przy każdym zegarku jest podany termin, który opisuje, kiedy zegarek może zostać przez nas wysłany.

Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy może się przedłużyć - poinformujemy Cię jednak o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę zegarków drewnianych, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do zegarka o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

  • Przelewy24 - płatność internetowa za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie trwa do 15 minut, po czym rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia.
  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką lub kartą przy odbiorze towaru (kurierowi, w paczkomacie - w zależności od metody dostawy).

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia nam dostarczenie zamówienia zazwyczaj 1-3 dni robocze od nadania. Maksymalny czas oczekiwania na przesyłkę nie powinien przekroczyć jednak 5 dni roboczych od nadania.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl